MADR-011020-TR1000
Mfr.Part #
MADR-011020-TR1000
Datasheet
MADR-011020-TR1000
Description
NEGATIVE VOLTAGE PIN DRIVER
Stock
1278
Secondary Attributes :
4.5V ~ 5.5V Supply
Supplier Device Package :
16-PQFN (4x4)
Datasheets
MADR-011020-TR1000
Basic Instructions
    CAP SILICON 20PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1.5PF 10% SMD
    CAP SILICON 100PF 20% SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% SMD
    CAP SILICON 6PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 33PF 20% NONSTANDARD
    CAP SILICON 10PF 200V SMD
    CAP SILICON 47PF 10% 50V SMD